موسسه آتی تجارت ویرا در هجدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته 

 

موسسه آتی تجارت ویرا با شعار یاور حقوقی شما در هجدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته شرکت کرد.

این نمایشگاه که از جمله نمایشگاه های مهم سالانه کاروکسب ها محسوب می گردد با حضور ۱۰۲ شرکت داخلی در سالن های ۸-۹ و ۱۰-۱۱ برگزار شد.

در این نمایشگاه 4 روزه که موسسه ویرا به همراه مجموعه tmba (لینک قرار داده شود)در کنار سایر شرکت های فعال در زمینه دستگاه ها و ملزومات چاپ، هدایای تبلیغاتی و تجاری، دستگاه ها و ماشین آلات لیزر و حکاکی استندهای تبلیغاتی، فعالیت های بازاریابی و تحقیق در بازار، تجهیزات صوتی و تصویری عکاسی و تکنولوژی و نورپردازی زینتی و روشنایی ماشین آلات چاپ مسطح، پوشش دیوارنما شرکت کرده بود.

ارائه مشاوره حقوقی ، معرفی خدمات (لینک بروشور خدمات ویرا)تنظیم قراردادها ،انجام خدمات ثبت برند و لوگو و رونمایی از کتاب های حقوقی جدید : واژه نامه قراردادی(لینک کتاب) و 160 نکته در مورد قرارداد کار (لینک کتاب) از جمله برنامه های موسسه آتی تجارت ویرا بود.

حضور گستره مدیران و فعالان حوزه کاروکسب ها ، نمایش آخرین انتشارات بازاریابی(لینک انتشارات بازاریابی) در غرفه 75 سالن 8-9 انرژی خاصی به این نمایشگاه داده بود.

هرچند در 4 سالن نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی جای بسیاری از شرکت های مطرح تبلیغاتی احساس می شود تمام شرکت هایی که طراح و یا سازنده بسیاری از تبلیغات محیطی و بصری شهر و کشور ما هستند اماعلی رغم تمام اتفاقات درحال جریان سیاسی و اقتصادی این روزهای کشورمان ، حضور در این نمایشگاه ها هم به عنوان شرکت کننده و هم به عنوان برگزار کننده از توصیه های جدی ما به مدیران و صاحبان کاروکسب ها می باشد هم در جهت تنوع حال روحی و هم در معرض مستقیم بازار و مخاطبان قرار گرفتن شمل را در مسیر تجاری و موفقیت حفظ می کند.

موسسه آتی تجارت ویرا ضمن تشکر از حضور و حمایت مدیران و دوستان و دانشجویان که از غرفه مجموعه tmba بازدید کردند ، تمام تلاش خود را در انجام مسئولیت اجتماعی و حقوقی خود در مسیر آگاهی رساندن موضوعات حقوقی به کاروکسب ها انجام خواهد داد.

با آرزوی بهترین و شادترین لحظات.