با توجه به مراجعات گسترده افراد به دفاتر اسناد رسمی در خصوص تنظیم و صدور یکسری اسناد محضری، تلاش کردیم در جدول زیر، حدود 250 مورد از این اسناد را جهت آشنایی و استفاده‌ی بهتر شما لیست‌بندی کنیم؛ اما اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از امضای هر سند رسمی تحت هر عنوانی، برای هر شخص یا سازمانی نکات زیر را رعایت فرمائید:
۱_ حتماً دقت کنید عنوان انتخابی سند با محتویٰ، تطابق و هماهنگی موضوعی داشته باشد.
۲_ حتماً قبل از امضای هر سندی. متن پیش‌نویس آن را از دفترخانه بخواهید و با دقت متن آن را بخوانید؛ در صورتی که کلمه یا عبارتی برای شما نامفهوم می‌باشد، حتماً قبل از امضاء. از نظر یک کارشناس حقوقی یا وکیل دادگستری استفاده کنید؛ زیرا که هیچ سند رسمی بعد از تنظیم و صدور. قابل ابطال توسط آن دفترخانه و یا هر یک از طرفین سند نمی‌باشد، مگر در موارد استثناء، مانند: پس از صدور رأی مرجع قضائی.
۳_ پس از صدور هر سند، نسخه‌ی برابر اصل شده آن سند را از همان دفترخانه حتماً بگیرید.

جهت دانلود فایل بانک اسناد محضری، اینجا کلیک کنید

مؤسسه آتی تجارت کار و کسب ویرا ، با همکاری کارشناسان حوقی، افتخار این را دارد که پاسخگوی تمامی سؤالات شما در خصوص تنظیم و صدور اسناد محضری باشد.

_با شعار یاور حقوقی شما _
در کنار مدیران و کار و کسب‌ها
شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید جدیدترین دوره‌های حقوقی، به فروشگاه مجموعه کار و کسب ویرا مراجعه فرمائید. به علاوه، می‌توانید با دریافت نوبت مشاوره، مشکلات حقوقی خود را به صورت خصوصی با ما در میان بگذارید.
کارشناسان و همکاران ما پاسخگوی شما هستند.
۰۲۱-۲۶۷۶۱۴۸۸
۰۲۱-۲۲۳۸۳۱۰۰
۰۲۱-۲۲۳۸۳۲۰۰
۰۹۳۹۸۵۵۷۵۴۸