قراردادها یکی از مهم‌ترین و با اهمیت‌ترین اسناد در شرکت‌های تجاری و کار و کسب‌ها به شمار می‌رود؛ اما به دلیل کم توجهی به این اسناد، هم در مرحله‌ی تنظیم و نگارش و هم مرحله‌ی امضاء و هم مرحله‌ی آرشیو و نگاهداری، شرکت‌ها هر ساله متحمل هزینه‌های هنگفتی می‌شوند. خبر بد این است که قراردادها از جمله موضوعاتی است که نه تنها شما را در زمانی که در قید حیات هستند مسئول و متعهد می‌کند، بلکه بعد از حیات شما هم مسئولیت‌ها و تعهدات مالی پابرجاست و از اموال و وراث شما قابل استیفاء است.

مؤسسه آتی تجارت ویرا با تجربه همکاری با شرکت‌ها و برندهای مطرح کشوری و تنظیم ده ها قرارداد عمومی و اختصاصی در موضوعات و عناوین متنوع، می‌تواند اولین و آخرین گزینه‌ی شما برای تنظیم یک قرارداد اختصاصی و یا اعلام نظر بر روی قراردادهای شما، قبل از امضاء و تعهدآوری آن‌ها باشد.

به همین منظور لیست تعدادی از قرارداهای تنظیمی و تؤافق‌نامه‌ها و اسناد تعهدآور شخصی و شرکتی را در زیر برای شما فراهم آورده‌ایم.

جهت دانلود فایل بانک قراردادی اینجا کلیک کنید

 

مؤسسه آتی تجارت کار و کسب ویرا ، با همکاری کارشناسان حوقی، افتخار این را دارد که پاسخگوی تمامی سؤالات شما در خصوص تنظیم و صدور انواع قراردادها باشد.

_با شعار یاور حقوقی شما _
در کنار مدیران و کار و کسب‌ها
شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید جدیدترین دوره‌های حقوقی، به فروشگاه مجموعه کار و کسب ویرا مراجعه فرمائید. به علاوه، می‌توانید با دریافت نوبت مشاوره، مشکلات حقوقی خود را به صورت خصوصی با ما در میان بگذارید.
کارشناسان و همکاران ما پاسخگوی شما هستند.
۰۲۱-۲۶۷۶۱۴۸۸
۰۲۱-۲۲۳۸۳۱۰۰
۰۲۱-۲۲۳۸۳۲۰۰
۰۹۳۹۸۵۵۷۵۴۸